Informacje

+ PAKIET STARTOWY

Każda osoba, która prześle formularz zgłoszeniowy i opłaci swój start w Maratonie Kampinoskim, otrzyma pakiet startowy, uprawniający do udziału w imprezie.

W skład pakietu wchodzi m.in.: numer startowy, 4 agrafki, kupon żywieniowy (do wykorzystania po biegu), niespodzianki od partnerów wydarzenia.

Pakiet startowy można odebrać WYŁĄCZNIE przed biegiem, w biurze zawodów, zgodnie z programem imprezy.

+ DOJAZDY I PARKINGI

Start biegu jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym (niedaleko pętli autobusowej przy Szpitalu Dziecięcym) z czerwonym szlakiem Kampinoskiego Parku Narodowego.

Do pętli autobusowej można dojechać linią „L-7”

Rozkład liniii „L-7”.

Samochodem można dojechać korzystając drogi krajowej nr 7 – należy skręcić w ul. Konopnicką. Parking usytuowany jest ok. 100 metrów przed miejscem startu, na terenie parkingu leśnego Kampinoskiego Parku Narodowego. Prosimy o rozsądne parkowanie samochodów.

+ BAZA ZAWODÓW

Baza zawodów będzie ok.150m od parkingu. W namiocie bazowym osoby zgłaszające się w ostatniej chwili będą mogły się zarejestrować. Będzie też można odebrać pakiety startowe oraz spojrzeć na mapę z zaznaczoną trasą biegu i poznać inne szczegóły trasy. Na miejscu będą szatnie oraz toalety. Na miejscu będzie też strefa cateringowa ze stolikami i poczęstunkiem po biegu.

+ TELEFON

Zaleca się zabranie ze sobą telefonów komórkowych, należy z nich korzystać w przypadku zagubienia się na trasie.