Maraton Kampinoski to trailowy bieg w Puszczy Kampinoskiej, rozgrywany na dwóch dystansach: 42 km i 21 km. Więcej informacji na stronie www.maratonkampinoski.pl

KAMPINOSKI

MARATON

PÓŁMARATON

UTRAMARATON

Start biegów 13 października 2018

© 2018, ekobiegi

 

+

PAKIET STARTOWY

Każda osoba, która prześle formularz zgłoszeniowy i opłaci swój start w Maratonie Kampinoskim, otrzyma pakiet startowy, uprawniający do udziału w imprezie.

 

W skład pakietu wchodzi m.in.: numer startowy, 4 agrafki, kupon żywieniowy (do wykorzystania po biegu), schemat trasy.

 

Pakiet startowy można odebrać WYŁĄCZNIE przed biegiem, w biurze zawodów, zgodnie z programem imprezy.

+

DOJAZDY I PARKINGI

Start biegu jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym (niedaleko pętli autobusowej przy Szpitalu Dziecięcym) z czerwonym szlakiem Kampinoskiego Parku Narodowego.

 

Do pętli autobusowej można dojechać linią "L-7"
> Rozkład liniii "L-7”.

 

Samochodem można dojechać korzystając drogi krajowej nr 7 - należy skręcić w ul. Konopnicką. Parking usytuowany jest ok. 100 metrów przed miejscem startu, na terenie parkingu leśnego Kampinoskiego Parku Narodowego. Prosimy o rozsądne parkowanie samochodów.

+

BAZA ZAWODÓW

Baza zawodów będzie ok.150m od parkingu. W namiocie bazowym osoby zgłaszające się w ostatniej chwili będą mogły się zarejestrować. Będzie też można odebrać pakiety startowe oraz spojrzeć na mapę z zaznaczoną trasą biegu i poznać inne szczegóły trasy. Na miejscu będą szatnie oraz toalety. Na miejscu będzie też strefa cateringowa ze stolikami i poczęstunkiem po biegu.

+

TELEFON

Zaleca się zabranie ze sobą telefonów komórkowych, należy z nich korzystac w przypadku zagubienia się na trasie.

+

REGULAMIN MARATONU

+

WSPÓŁRZĘDNE GPS PARKINGU:

N:52°20'31''

E:20°50'46''